آشنایی با بیمه زندگی(بیمه عمر و تشکیل سرمایه)

 

 بیمه زندگی دقیقا چه کاری میکنه؟
بیمه زندگی خطرات ” ازکار افتادگی و خونه نشینی ” ، ” بیماری های سخت و پرهزینه صعب العلاج” ، ” فوت ” و هم چنین “خطر بی پولی ” رو پوشش می ده .
ضمنا این پکیج بیمه ای جدا از موارد ذکر شده خانه و خانواده ی شما رو نیز تحت پوشش بیمه ای قرار می ده . در یک جمله بیمه زندگی موانع رسیدن به آرزوها و اهداف هر آدمی رو تبدیل به فرصت می کنه.

 

همانطور که شما در خانه از امکاناتی نظیر برق، آب لوله کشی، گاز، تلفن و یا سایر امکانات رفاهی استفاده میکنید، بیمه زندگی نیز نیاز اولیه رفاهی هر انسانی به شمار می رود؛ برهمین اساس جالب است بدانید که یکی از شاخص های رفاه هر کشوری میزان توسعه یافتگی بیمه زندگی در آن کشور می باشد.

هر انسانی نیاز به یک پشتوانه ی مطمئن دارد که بتواند گام های زندگی اش را محکم و با خیالی آسوده بردارد، زمانی که وارد دانشگاه می شوید، زمانی که تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار میگیرید و زمانی که تصمیم به تشکیل خانواده میگیرید، در واقع دارید گام به گام مسیر زندگیتان را طی می کنید، در این فراز و فرود ها شما نیاز به پشتوانه ای دارید که بتواند در صورت لزوم شما را به لحاظ مالی کاملا حمایت کند، و در آخر از دوران بازنشستگی خود لذت ببرید.

 

  • پوشش بازنشستگی ( ۱۰ سال زودتر از تامین اجتماعی بازنشستگی رو تجربه کنید )

  • پوشش بیماری های خاص و صعب العلاج ( معادل ۵۰ درصد سرمایه زندگی و تا سقف ۳۰ میلیون تومان ) 

  • پوشش کامل ازکار افتادگی ( معافیت از پرداخت حق بیمه،پرداخت حق بیمه به جای بیمه شده ،مستمری ازکارافتادگی ،سرمایه نقص عضو و سرمایه نقدی معادل ۱۰۰ درصد سرمایه زندگی )

  • پوشش فوت عادی ( تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان )

  • پوشش فوت براثر حادثه ( تا سقف ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان )

  • پوشش کامل و منحصر به فرد خانه (محل زندگی بیمه شده ) به همراه اعضای خانواده

  • امکان دریافت وام بدون ضامن از محل بیمه نامه 

  • بدون محدودیت در مدت قرارداد ،بهره مندی تا سن ۷۰ سالگی از پوششها 

 

 

من بیمه زندگی رو می خوام،چقدر باید حق بیمه بپردازم؟
هر چقدر که دوست داری!
این یک پلن بیمه ای منعطفه ،هرچقدر بیشتر بپردازی ،از سقف بیشتری از پوشش ها و مزایا بهره مند میشی . شما با هر توان مالی می تونی بیمه زندگی داشته باشی. اما خوب پیشنها ما فقط ۵ الی ۱۰ درصد درآمد شما در ماهه.

 

من در سازمان تامین اجتماعی تحت پوشش هستم.این دو تداخلی ندارند؟آیا من هم می تونم بیمه زندگی داشته باشم؟

بله، حتی شما هم می تونی بیمه زندگی داشته باشی. داشتن تامین اجتماعی منعی به وجود نمیاره.اتفاقا خیلی هم خوبه که شما تامین اجتماعی داری، چون بیمه زندگی دقیقا اونجاهایی رو پشتیبانی میکنه ، که تامین اجتماعی جا می زنه یا کمک کافی نمی کنه. شما از بقیه جلوتری چون در حین بازنشستگی از ۲ جا حقوق دریافت خواهی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *